Last games
W
|
|
|
|
|
|
|
|
H
|
A
|
|
|
|
|
|
A
|
D
|
|
H
|
A
|
|
|
|
|
|
|
H
|
|
|
|
|
|
L
|
A
|
|
|
H
|
A
|
H
|
A
|
|
|
|
A
|
H
|
A
|
H
|
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
3 |
- |
1 |
2 |
0.33 |
3:5 |
240 |
Away record |
4 |
2 |
- |
2 |
1.50 |
5:7 |
235 |
Overall balance |
7 |
2 |
1 |
4 |
1.00 |
8:12 |
237 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 2, 2023 |
4:00 PM |
H |
|
|
Electron |
3-4-2-1 |
265 |
2:1 |
Second Round |
Wed Aug 23, 2023 |
4:00 PM |
A |
|
|
Energia V. Luki |
3-5-2 |
490 |
3:0 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 22, 2023 |
5:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Zorkiy (8.) |
3-4-2-1 |
250 |
1:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
1:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Dinamo-Vologda (7.) |
3-4-2-1 |
250 |
0:2 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
2:00 PM |
A |
(18.)
|
|
DinSPb (12.) |
3-4-2-1 |
493 |
1:1 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
3:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Khimik Dzer. (4.) |
3-4-2-1 |
160 |
0:1 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
3:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Dinamo Kirov (4.) |
3-5-2 flat |
950 |
2:0 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
1:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Rodina-M Moscow (11.) |
4-4-2 double 6 |
220 |
0:1 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
1:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Torpedo 2 (14.) |
4-2-3-1 |
132 |
0:4 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
1:15 PM |
A |
(16.)
|
|
Zvezda S-Pb (15.) |
4-2-3-1 |
91 |
0:1 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
1:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Electron (17.) |
4-2-3-1 |
250 |
2:0 |
10 |
Sat Sep 23, 2023 |
5:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Znamya Truda (8.) |
4-2-3-1 |
280 |
2:1 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
1:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Dynamo 2 (6.) |
4-2-3-1 |
350 |
1:1 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
9:00 AM |
A |
(13.)
|
|
Enisey 2 (11.) |
4-2-3-1 |
121 |
1:1 |
13 |
Sun Oct 15, 2023 |
1:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Irkutsk (3.) |
4-2-3-1 |
155 |
0:2 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
1:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (2.) |
4-2-3-1 |
349 |
2:0 |
15 |
Mon Oct 30, 2023 |
12:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Energia V. Luki (14.) |
4-2-3-1 |
100 |
1:3 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
12:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Torpedo Vlad. (16.) |
4-2-3-1 |
574 |
3:2 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
11:00 AM |
H |
(16.)
|
|
Baltika-BFU (7.) |
4-2-3-1 |
240 |
2:1 |
Table section 2. Division B 2024